22. 11. 2019 Vyzvědači

Přijďte si zahrát jednu z klasických podzimních her našeho oddílu. V rámci této akce se proměníte ve vyzvědače, tajné agenty výzvědné služby, kteří mají za úkol zjistit odpovědi na co nejvíce otázek v daném území. Úkol je to však nelehký, protože území je bedlivě střeženo nejen kontrašpionáží, ale také mafií…

Na tuto večerní hru srdečně zveme i rodiče. Vhodná je zejména pro rodiče nováčků a mladších. Vyzvědače si letos zahrajeme v rámci celého střediska, připojí se k nám i oba oddíly Ichthys. Můžete se tedy těšit na skutečně velkolepou akci.

Sraz: 16:30 u klubovny v Lidových sadech.
Konec: 19:30 u klubovny v Lidových sadech.
S sebou: Každá výzvědná dvojice (skupina) musí mít čtečku QR kódů, tedy ideálně nějaký levný smartphone s foťákem. Dále svačinu a pití, propisku a papír, čelovku. Doporučujeme kostým, který si oblečete až na místě po zahájení akce. Kostým má především skrýt vaši identitu, abyste byli během vyzvědačů co nejméně nápadní.