11. 1. 2020 Pozor změna! Mistr Plavec

Vzhledem k nedostatku sněhu jsme byli nuceni změnit na poslední chvíli program této výpravy ze Zimních Oddílových Olympijských Her na Mistra plavce. Ten, kdo by jel na ZOOH, půjde na sraz v 9:00 ke klubovně, kde pro Vás je připraven program. Odpoledne se poté spojíme se skupinou mladších a výpravu zakončíme v bazénu. Výpravu stále připravuje Šaman a Brouk, případné dotazy tedy prosím směřujte na ně. Šaman – Antonín Hubka – ‭725 901 444‬.

Sraz: 7:45 na Fügnerově ulici – stanoviště linkového autobusu do Bedřichova 9:00 u klubovny
Návrat: 14:40 tamtéž v 16:00 před bazénem.
S sebou: běžky, boty na běžky, vhodné oblečení, náhradní rukavice, čepici a ponožky, svačinu, pití (ideálně čaj do nerez termosky), vosky (kdo má).  plavky, ručník, mýdlo, svačinu, povinné věci, 170 Kč.