13. – 14. 11. 2021 Oddílová výprava do Proseče pod Ještědem

Ze soboty 13. 11. na neděli 14. 11. 2021 proběhne v sokolovně Proseč pod Ještědem první dvoudenní oddílová výprava. Těšit se můžete na hry v tělocvičně i bohatý program venku. V případě nepříznivého počasí můžeme zůstávat ve vnitřních prostorách, pokud však bude hezky, vypravíme se i na krátký výlet po okolí.

Neboť jedeme přes noc, prosíme ochotné maminky, babičky či jiné členy rodiny, zda by nám na nedělní snídani něco napekly. Pokud budete schopni nějakou bábovku dodat, prosím kontaktujte Matyho (maton.notam@gmail.com), abychom měli představu, zda máme snídaně dostatek.

Sraz: v sobotu v 7.45 na autobusovém nádraží ČSAD.
Návrat: v neděli v 17.24 tamtéž.
S sebou: svačinu a pití na sobotní dopoledne, papír + tužka, povinné věci (především UZLOVAČKA A STEZKY), oblečení dle počasí, boty a oblečení do tělocvičny, šátek, kroj (na sraz), čelovka, 5 papírových míčků, 250 Kč, spacák, karimatka, hygiena, potvrzení o bezinfekčnosti – platný test, potvrzení o očkování, apod., respirátor do autobusu.

Kontaktní osoba: Matyáš Novotný – Maty: 736 270 208, maton.notam@gmail.com