Roční oddílové příspěvky

Jako každý rok, i letos musíme vybrat členské příspěvky, ze kterých hradíme provoz klubovny (opravy, vodu, elektřinu), zajištění oddílového vybavení (stany, sportovní vybavení, atd.), odvoz odpadu a v neposlední řadě z nich hradíme členský poplatek Junáku – Českému Skautu, z.s. za registraci a za časopisy.

Zejména kvůli rapidnímu nárůstu cen za energie se bohužel nevyhneme zvýšení členských příspěvků, a to na 1600 Kč na člena, 1000 Kč na každého dalšího člena ze stejné rodiny, a 1000 Kč platí vedení a činovníci střediska. Členský příspěvek prosím uhraďte do 30. 11. 2021, na náš oddílový účet: 2501594408/2010 (Fio Banka). Jako variabilní symbol zadejte prosím datum narození člena ve formátu RRMMDD, a do zprávy pro příjemce uveďte jméno člena.

Velice Vám děkujeme, že v tom jste s námi! V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na Kaerua.