5. 3. Mistr plavec + Liberecká tajemství

Milí skauti, skautky, vlčata a světlušky. První výprava po Jarním táboře bude sice, trochu kratší ale provede nás městem, o kterém si často myslíme, že ho detailně známe. V první části výpravy si to budeme moct ověřit pomocí naučně-průzkumnické Citygame v libereckém centru. Poté se přesuneme do libereckého plaveckého bazénu, kde budete mít příležitost ukořistit dalšího mistra, který již delší dobu neprobíhal.

Sraz: 9.00 před radnicí
Konec: 14.30 před bazénem
S sebou: tužku, blok, svačinu, pití, skautský šátek, plavky, ručník, plavecké brýle (dobrovolné), šampón, 100 Kč.

Kontaktní osoba: Matyáš Novotný – Maty: 736 270 208. Zejména u mladších členů prosím rodiče, aby nám napsali, pokud je dítě neplavec. Účasti na výpravě to nevadí, budou mít vlastní program s dozorem v bazénku pro neplavce.