14. – 16. 10. 2022 Závěrečný víkend KuRአ– pouze pro vedení družin

Skauti a skautky a hlavně rádcové a rádkyně napříč naším střediskem. Po letech odříkání a čekání nás čeká luxusní, informacemi a zábavou nabitý víkend, který uzavře náš nedokončený rádcák. Jednoznačně jde o zásadní akci tohoto podzimu, na které by nikdo z vedení družin neměl chybět. Už to že jste sem pozvaní znamená, že jste pro vedení vašeho oddílu něčím mimořádní a důležití. Ale pojďme k tomu zásadnímu:

Místo konání: Lázně Libverda 7 – Chata Piktych

Sraz: v pátek 14.10. v 17.10 na ČD
(pro notorické pozdní příchozí vlak směrem Hejnice odjíždí 17:33, ale přijďte včas)

Návrat: v neděli 16.10. v 12.23 na ČD

Co s sebou: Hladovci svačinu do vlaku (přece jenom jedeme celých 35 minut), další jídlo bude zajištěno, spacák (spí se na postelích) určitě tužka a zápisník, něco na převlečení, hygienické potřeby, cena akce za ubytování dopravu a jídlo bude 500,-, kdo má tak kytaru nebo jiný hudební nástroj.