11. 11. 2022 Vyzvědači

Vyzvědači, to je název hry, kterou tradičně hrajeme každý podzim. Jako minulé roky, i letos se spojíme s oddíly Ichthys, takže hru budeme hrát jako celé středisko najednou. pokud přijdou všichni, zúčastní se hry hodně přes sto hráčů.

Pravidla hry si vysvětlíme na místě, nicméně základním cílem hry je zjistit co nejvíce informací v hracím území, které bude v blízkosti naší klubovny v Lidových Sadech. Hrát budeme po malých skupinkách dvou až tří hráčů. Domlouvat si dvojice můžete začít už teď! Protože hra se hraje večer, je ideální příležitostí, aby s nováčky vyrazili jejich rodiče. Budete mít tak příležitost nasát tajemnou podzimní atmosféru a zároveň spolu zažít dobrodružství.

Sraz: 11.11 v 16:30 u klubovny pětky
(50,7809483, 15,0794783)

Konec: Končit by se mělo okolo půl osmé hodiny večerní.

Co sebou: Pití, zápisník, tužku, čelovku, velmi vhodně zvolený převlek, který vás skryje v davu a samozřejmě ať kolem sebe máte dobrou auru.