10. 12. Vánoční oddílovka

Letošní Vánoční oddílovku zahájíme na Fügnerce, dojedeme autobusem na Českou Chalupu a odtud se vypravíme přes nejrůznější zajímavá místa do klubovny. Kromě klasik přijde i něco naprosto nečekaného, tak určitě doražte. Dotazy směřujte na Jana Brejchu – Kaerua: 605 400 238, kaeru@skaut.cz.

Sraz: 8:10 Fugnerova na zastávce autobusu č. 18

Konec: 19:00 u klubovny v Lidových sadech

Výzva pro skauty a starší:

• kdo chce, může v klubovně přespat do neděle, večeře zajištěna, společně se koukneme na film “Skauti bez Lilie” a rozvedeme v diskusi.

S sebou: svačinu a pití na celý den (ale v klubovně odpoledne bude dostupný teplý čaj), kvalitní boty a oblečení do aktuálního počasí, kroj a šátek, spinning (kdo má), 20 vlašských ořechů (nevyloupaných), ozdoba na společný stromeček (doma postradatelná a ideálně nerozbitná), dobrovolně drobný dáreček pro členy své družiny, svíčka (čajová, hřbitovní a dortová jsou nevhodné), uzlovačka, cukroví, jízdenka na MHD, dobroty na ptačí stromeček podle dohody v družině.