Oddílová výprava 27. 4.

Ahoj všem! V pondělí byl světový den Země, a neboť k skautským hodnotám mimo jiné patří ochrana přírody a pomoc druhým, domluvili jsme s organizací Čmelák, že v sobotu 27. 4. pomůžeme s úklidem mokřadu poblíž Jablonného v Podještědí. Mimo to si určitě zahrajeme nějaké hry a podíváme se do blízkého okolí. Nebojte, vše bude naplánováno tak, aby se mohli zapojit všichni a každý dělal jen to, na co stačí 🙂 Nicméně půda bude pravděpodobně podmáčená, takže si prosím s sebou do batůžků sbalte HOLINKY (v igelitce). V žádném případě si neberte holinky přímo na sebe na cestu. Pokud by někdo holiny neměl, kontaktujte prosím Matyho, organizace čmelák je schopna nějaké zajistit. Případnou neúčast prosím omlouvejte.

Sraz: v sobotu 27. 4. v 8.10 na ČD.

Návrat: v 17.00 tamtéž.

S sebou: Svačina na celý den a pití (1,5 l), HOLINY do batohu v igelitce, uzlovačka, tenisák, 70 Kč, náhradní ponožky, skautský šátek. Do družiny LÉKÁRNU.

Poznámka: pracovní rukavice budou zajištěny.

Kontakt: Maty – Matyáš Novotný – 736 270 208