Koronavirus – pozastavení běžné skautské činnosti

Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru a nařízení české vlády, sáhl i Junák – Český Skaut k poměrně razantnímu rozhodnutí. Od středy 11. 3. 2020 je z rozhodnutí starosty Junáka pozastavena běžná skautská činnost. Z tohoto důvodu jsme bohužel až do odvolání nuceni přerušit naše pravidelné schůzky a výpravy. Chápu, že tato změna pro Vás i s faktem, že je pozastavena výuka ve školách, znamená mnohé komplikace. Věříme však, že tato opatření pomohou šíření viru omezit.

Více informací k aktuální situaci přímo ze skautského zdroje naleznete na: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/5029-koronavirus-info-pozastaveni-cinnosti. Jakmile to bude možné, činnost samozřejmě okamžitě obnovíme.

V následujících dnech připravíme pro Vás a Vaše děti krátký dotazník, ve kterém Vás poprosíme o zpětnou vazbu k právě dokončenému Jarnímu táboru. Budeme moc rádi, pokud si na něj najdete pár minut času, a pomůžete Vašemu dítěti s jeho vyplněním.

S přáním klidu a zdraví do dalších dní,
tým vedoucích 35. oddílu Liberec.