Zpětná vazba k Jarnímu táboru a video táborník

Vážení rodiče, milé skautky, skauti, světlušky a vlčata, rádi bychom Vás poprosili o vyplnění zpětné vazby k jarnímu táboru. Budeme rádi, pokud budete upřímní a kritičtí, zároveň prosíme rodiče, aby pomohli svým vlčatům a světluškám doma dotazník vyplnit.

Vyplněním dotazníku nám pomůžete s přípravou dalších akcí, protože budeme vědět, na co se máme více zaměřit a co můžeme vylepšit. Dotazník je anonymní a neveřejný, výsledky uvidí vedoucí oddílu a oddílová rada. Najdete jej zde: https://forms.gle/psVi8aj2ZV1Gs8sv9. Předem Vám moc děkujeme!

Video táborník

Pro zpříjemnění chvil trávených doma jsme společně s oddílovou radou připravili nového video táborníka, kde vám jednotliví členové oddílové rady představí některé pokročilé uzle. Pojďte se je naučit společně s námi! Pokud se naučíte nový uzel, pošlete nám fotku nebo video na oddílový email: odd-petka@skaut.cz a vaše příspěvky také vyvěsíme na náš web. Schválně, kdo se naučí nejvíc uzlů?