Obnovení prezenční činnosti

Milí rodiče a přátelé našeho oddílu,

po delší době pro Vás mám dobrou zprávu. Od zítřka (čtvrtek 3. 12.) máme povolenou činnost v 10 osobách vevnitř a v 50 osobách venku. Proto od pondělka 7. 12. 2020 obnovujeme prezenční činnost. Od pondělka tedy budou probíhat družinové schůzky a 12. 12. by měla proběhnout Vánoční oddílovka, která proběhne celá venku, u klubovny. Klubovnu použijeme jako zázemí pro vaření čaje, sušení věcí (bude-li třeba) a případně se zde po menších skupinkách ohřejeme, pokud nám bude zima. Informace k Vánoční oddílovce zašlu během následujícího víkendu. Prosím, na každou akci dejte svému dítěti roušku, kterou budeme používat ve vnitřních prostorech.

Samozřejmě naprosto chápu, pokud se rozhodnete Vašeho člena/členku na oddílové akce prozatím neposílat. Pokud se tak rozhodnete, dejte mi to prosím vědět, velmi to pomůže mě i rádcům v plánování a přípravě programu. Stejně tak jako před pozastavením naší činnosti platí, že pokud pozorujete u sebe nebo Vašeho dítěte příznaky nachlazení, omluvte prosím Vaše dítě z akce, abychom předešli šíření viru.

Už se nemůžeme dočkat, až se opět uvidíme.

Přeji Vám krásné a klidné dny v tomto adventním čase,
Jan Brejcha – Kaeru.