28. 5. Cyklovýprava Zlatá Želva 2022 a předtáborová schůzka rodičů

Letos se vypravíme za Zlatou Želvou nečekaně na Ještědský hřbet. Ukázalo se totiž, že ČSAD Liberec už nedokáže pojmout více než 15 kol, což je pro náš oddíl málo. Sejdeme se tedy na konečné v Hanychově, pojedeme sedačkovou lanovkou na Ještědský hřbet, odkud potom budeme sjíždět přes Javorník do Jeřmanic, pojedeme přes Císařský kámen a Vratislavice zpátky ke klubovně. Kromě této nádherné trasy se můžete těšit na prima disciplíny zaměřené na umění jízdy na kole, ve kterých si zasoutěžíme.

Po výpravě bude od 17.00 probíhat avizovaná předtáborová schůzka rodičů. Kdo má zájem, je srdečně zván, schůzka je vhodná zejména pro rodiče nováčků.

Výpravu organizuje Kaeru, dotazy tedy prosím směřujte na něj: kaeru@skaut.cz, 605 400 238.

Sraz: v 8:30 v Hanychově, na konečné tramvaje
Návrat: v 16:45 u klubovny, od 17:00 proběhne předtáborová schůzka rodičů.
S sebou: Jízdní kolo, helmu, lepení (kdo má), svačinu, vhodné oblečení na kolo, hodně pití, uzlovačku, tenisák, 100 Kč.
Družina dohromady: Lékárna.

Na všechny se moc těšíme!