Vánoční oddílovka 9. 12. 2023

Milý oddíle, jako každý rok nás i letos čeká vánoční oddílová výprava, poslední hromadná akce tohoto kalendářního roku. Můžete se těšit na tradiční oddílové aktivity i na pár (snad) nových her. Budeme se na vás moc těšit.

Sraz: v sobotu 9.12. v 9.00 u klubovny v Lidových sadech.

Rozchod: 18.00 tamtéž

S sebou: svačinu a pití na celý den (v klubovně odpoledne bude teplý čaj), kvalitní boty a oblečení, rukavice a čepici, suché ponožky, kroj a šátek, 20 vlašských ořechů nevyloupaných, ozdoba na společný stromeček (ideálně nerozbitná), dobrovolně drobný dáreček pro členy své družiny a kamarády, svíčka (čajová, hřbitovní a dortová jsou nevhodné), uzlovačka, cukroví na ochutnávku, dobroty na stromeček pro zvířátka podle dohody v družině, nožík, sirky.

S dotazy se obracejte na Matyáše Novotného – Matyho (736260208). V případě neúčasti, prosím, své děti omluvte na stejné číslo (ideálně SMS).